Awaria pasa startowego na lotnisku w Modlinie

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Awaria pasa startowego na lotnisku w Modlinie
Posted by

Awaria pasa startowego na lotnisku w Modlinie

Awaria pasa startowego na lotnisku w Modlinie, jest powodem zamknięcia pasa od 22 grudnia. Tanie linie lotnicze takie jak Wizzair oraz Ryanair ogłosiły, że nie wrócą na nie wcześniej niż po 30 czerwca, czy 26 października. Do tego czasu w zastępstwie będą korzystały z warszawskiego Okęcia.

W zależności od długości okresu przeprowadzenia naprawy pasa startowego w Modlinie, okres ten może się przedłużyć. Linie orzekły, że nie powrócą dopóki, dopóty nie zakończy się procedura ponownego dopuszczenia go do użytkowania.

Ze względu na problemy z częstą mgłą loty linii Wizzair zostały przeniesione na Okęcie już w okresie ubiegłych świąt bożonarodzeniowych.

Loty linii Wizzair organizowane są do trzech szwedzkich miast: Sztokholmu, Goteborga i Malmo. Ryanair lata zas tylko do Sztokholmu.

Fot: sxc.hu

Polecamy artykuły:

Polferries wprowadza zmiany w rozkładzie

Wydatki turystów w Polsce – wielkość i struktura

Linie lotnicze Wizzair

Linie lotnicze Ryanair

1 0 1481 18 grudnia, 2012 News, Turystyka 18 grudnia, 2012

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.