Awaria pasa startowego na lotnisku w Modlinie

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Awaria pasa startowego na lotnisku w Modlinie
Posted by

Awaria pasa startowego na lotnisku w Modlinie

Awaria pasa startowego na lotnisku w Modlinie, jest powodem zamknięcia pasa od 22 grudnia. Tanie linie lotnicze takie jak Wizzair oraz Ryanair ogłosiły, że nie wrócą na nie wcześniej niż po 30 czerwca, czy 26 października. Do tego czasu w zastępstwie będą korzystały z warszawskiego Okęcia.

W zależności od długości okresu przeprowadzenia naprawy pasa startowego w Modlinie, okres ten może się przedłużyć. Linie orzekły, że nie powrócą dopóki, dopóty nie zakończy się procedura ponownego dopuszczenia go do użytkowania.

Ze względu na problemy z częstą mgłą loty linii Wizzair zostały przeniesione na Okęcie już w okresie ubiegłych świąt bożonarodzeniowych.

Loty linii Wizzair organizowane są do trzech szwedzkich miast: Sztokholmu, Goteborga i Malmo. Ryanair lata zas tylko do Sztokholmu.

Fot: sxc.hu

Polecamy artykuły:

Polferries wprowadza zmiany w rozkładzie

Wydatki turystów w Polsce – wielkość i struktura

Linie lotnicze Wizzair

Linie lotnicze Ryanair

1 0 1566 18 grudnia, 2012 News, Turystyka 18 grudnia, 2012

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.