Co ułatwi nam przedświąteczne przygotowania

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Co ułatwi nam przedświąteczne przygotowania
Posted by

Co ułatwi nam przedświąteczne przygotowania

Samsung ułatwia przedświąteczne przygotowania

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Chcemy go spędzić z najbliższymi, w radosnej atmosferze i wypoczęci. Niestety często przygotowania do Świąt są czasochłonne i pochłaniają mnóstwo energii. Czy możemy jakoś sobie je ułatwić? Najnowocześniejsze roboty sprzątające są bezcenną pomocą w trakcie przedświątecznych zadań.

Roboty sprzątające to coraz częściej spotykane w polskich mieszkaniach urządzenia, które mają jedno zadanie – odciążyć domowników w dbaniu o czystość podłóg i dywanów. Dbają one o porządek nawet wtedy, gdy w domu nie ma gospodarzy. Dlatego właśnie coraz częściej kupowane są przez wieloosobowe rodziny lub zapracowane osoby, które wolą poświęcić czas wolny na własne zainteresowania czy po prostu… na spędzanie większej ilości czasu z najbliższymi. Warto więc zastanowić się nad zakupem takiego urządzenia w okresie przedświątecznym, szczególnie jeśli jesteśmy fanami nowych technologii lub… posiadaczem czworonożnego pupila! Dlaczego?

Nowoczesne roboty sprzątające, takie jak na przykład Navibot marki Samsung to w pełni zautomatyzowane urządzenie, które wysprząta dom bez naszej pomocy. Robot jest wyposażony w opatentowaną technologię, stworzoną aby skuteczniej zbierać m. in. sierść zwierząt, jednocześnie unikając jej wkręcania się w szczotki odkurzacza.Jak działa taki robot?

Urządzenie bazuje na systemie Visionary Mapping™ – dzięki wbudowanej kamerze cyfrowej tworzy i zapamiętuje wirtualną mapę domu. Następnie jego procesory przetwarzają dane i obliczają położenie odkurzacza względem przedmiotów, mebli oraz bazy dokującej.

Dodatkowo, czujniki zapobiegają kolizjom, pozwalają omijać przeszkody i kable oraz zabezpieczają przed upadkiem ze schodów. Gdy urządzenie zacznie się rozładowywać, najkrótszą trasą dojeżdża do stacji dokującej. Na nowo ładuje baterie a następnie wraca do pracy w miejscu, w którym przerwał odkurzanie i zaczyna sprzątać dalej. Jeden z trybów sprzątania polega na ustawieniu harmonogramu pracy. Określonego dnia o wyznaczonej godzinie, Navibot będzie sprzątał bez naszego udziału. Harmonogram sprzątania możemy dowolnie zmieniać, dzięki czemu możemy wracać do wysprzątanego mieszkania.

Dzięki robotom sprzątającym Samsung tegoroczne przygotowania do Świąt mogą być o wiele łatwiejsze. A my zyskamy coś bezcennego – więcej wolnego czasu dla siebie i najbliższych.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

2 0 1267 16 grudnia, 2016 Biznes, Ciekawostki, News 16 grudnia, 2016

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.