Czy Polacy korzystają z usług firm sprzątających

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Czy Polacy korzystają z usług firm sprzątających
Posted by

Czy Polacy korzystają z usług firm sprzątających

Polacy coraz częściej korzystają z usług sprzątaczy

Im więcej czasu spędzamy w pracy, tym większy mamy problem z utrzymaniem porządku w domu. Coraz częściej Polacy korzystają z usług profesjonalnych firm, które mieszkanie posprzątają za nich. Sprzątacze coraz częściej przestają pracować „na czarno” i są to osoby samozatrudnione, legalnie pracujące. Obecnie, aby skorzystać z usług sprzątaczy nie trzeba godzinami przeglądać ogłoszeń, wystarczy kilka kliknięć myszką. Czego najczęściej obawiają się osoby chcące skorzystać z usług firm sprzątających? Kradzieży, często pozostajemy nie ufni wobec osób, które wpuszczamy do własnych domów.

– Klienci przede wszystkim szukają bezpieczeństwa i wygody. Chcą wpuścić osobę do domu, ale też nie chcą za nią ciągle chodzić i patrzeć jej na ręce. Czyli tak naprawdę oczekują bardzo wysokiej jakości i bezpieczeństwa, że rzeczywiście osoba, którą wpuszczają do mieszkania czy domu będzie to osoba zaufana, która nic złego nie zrobi – mówi Jakub Łączkowski, prezes zarządu pozamiatane.pl.

 

Źródło: Agencja Informacyjna Newsrm TV – newsrm.tv
Fot: newsrm.tv

1 0 1350 03 lutego, 2017 Biznes, Ciekawostki, News 3 lutego, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.