Czy Polacy korzystają z usług firm sprzątających

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Czy Polacy korzystają z usług firm sprzątających
Posted by

Czy Polacy korzystają z usług firm sprzątających

Polacy coraz częściej korzystają z usług sprzątaczy

Im więcej czasu spędzamy w pracy, tym większy mamy problem z utrzymaniem porządku w domu. Coraz częściej Polacy korzystają z usług profesjonalnych firm, które mieszkanie posprzątają za nich. Sprzątacze coraz częściej przestają pracować „na czarno” i są to osoby samozatrudnione, legalnie pracujące. Obecnie, aby skorzystać z usług sprzątaczy nie trzeba godzinami przeglądać ogłoszeń, wystarczy kilka kliknięć myszką. Czego najczęściej obawiają się osoby chcące skorzystać z usług firm sprzątających? Kradzieży, często pozostajemy nie ufni wobec osób, które wpuszczamy do własnych domów.

– Klienci przede wszystkim szukają bezpieczeństwa i wygody. Chcą wpuścić osobę do domu, ale też nie chcą za nią ciągle chodzić i patrzeć jej na ręce. Czyli tak naprawdę oczekują bardzo wysokiej jakości i bezpieczeństwa, że rzeczywiście osoba, którą wpuszczają do mieszkania czy domu będzie to osoba zaufana, która nic złego nie zrobi – mówi Jakub Łączkowski, prezes zarządu pozamiatane.pl.

 

Źródło: Agencja Informacyjna Newsrm TV – newsrm.tv
Fot: newsrm.tv

1 0 1422 03 lutego, 2017 Biznes, Ciekawostki, News 3 lutego, 2017

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.