Dachser w Szwecji

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Dachser w Szwecji
Posted by

Dachser w Szwecji

Dachser wzmacnia obecność w Szwecji

W G teborgu powstaje nowy oddział Dachser, działającego globalnie operatora logistycznego. Obiekt będzie gotowy do użytku już w 2014 roku. Nowy terminal, z dogodnym dostępem do autostrad E6 i E20, położony jest w G teborgu drugim co do wielkości mieście Szwecji, na terenie o powierzchni 31 tys. mkw.

Nowy terminal, z dogodnym dostępem do autostrad E6 i E20, położony jest w Göteborgu drugim co do wielkości mieście Szwecji, na terenie o powierzchni 31 tys. mkw. Obiekt będzie miał 850 mkw. powierzchni biurowej oraz 1750 mkw. terminalu tranzytowego z piętnastoma bramami załadunkowymi. Prace budowlane rozpoczęły się we wrześniu 2013 roku. Otwarcie nowego oddziału planowane jest na połowę przyszłego roku.
Kontynuujemy naszą ekspansję europejskiej sieci przy zachowaniu wysokich standardów usług. Wkrótce w Göteborgu będziemy mieć dodatkową przestrzeń do realizowania rosnącej liczby zleceń mówi Michael Schilling, Dyrektor Zarządzający European Network Management & Logistic Systems w Dachser. Dotychczasowy oddział stawał się niewystarczający do obsługi rosnącej liczby klientów i przesyłek. Mats Larsson, Dyrektor oddziału Dachser w Göteborgu, dodaje: Jako niezawodny partner dla lokalnych przedsiębiorstw, już wkrótce będziemy mogli zapewnić naszym klientom jeszcze lepszą obsługę w naszym najnowocześniejszym obiekcie.
Właścicielem obiektu jest szwedzka firma Galliker Logistic AB, która planuje wykorzystać część powierzchni do realizowania swoich operacji. Budynek został przygotowany w oparciu o wymagania obu firm.

O Dachser:
Działający globalnie operator logistyczny Dachser prowadzi działalność w Norwegii, Danii i Szwecji od 2005 roku. Posiada w tych krajach 8 oddziałów, w których zatrudnia 365 pracowników, 113 z nich pracuje w Szwecji.
W 2012 roku Dachser, międzynarodowy operator logistyczny, wygenerował obrót w wysokości 4, 41 miliarda euro, zatrudniając 21 650 pracowników w 347 oddziałach na całym świecie. Firma dostarczyła 49, 8 milionów przesyłek o łącznej wadze 37, 46 milionów ton.

Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Fot: freeimages.com

1 0 3901 17 września, 2014 Biznes, News 17 września, 2014

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.