Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Dyżur konsularny w Göteborgu
Posted by

Dyżur konsularny w Göteborgu

Dyżur konsularny w Göteborgu, 2-3 marca 2017

Wydział Konsularny Ambasady RP w Sztokholmie uprzejmie informuje, że w dniach 2 oraz 3 marca br. w Göteborgu odbędzie się dyżur konsularny.

Dyżur zostanie zorganizowany w siedzibie Związku Polskich Katolików przy Säveåns Strandgata 4, 415 05 Göteborg, w godzinach od 9.00 do 16.00.

Podczas dyżuru konsularnego przyjmowane będą wnioski o wszystkie rodzaje paszportów oraz sprawy prawne (wyłącznie poświadczenia podpisu).

JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE:

Aby zarezerwować czas na spotkanie z konsulem, należy wysłać maila lub zadzwonić do konsulatu, podając poniższe informacje. sztokholm.amb.wk@msz.gov.pl tel. +46 8 50 57 50 60

1. Imię, nazwisko oraz datę urodzenia.

2. Rodzaj załatwianej sprawy (np. złożenie wniosku o paszport dla osoby dorosłej/dziecka – imię, nazwisko, data urodzenia dziecka).

3. W przypadku wniosku o paszport dla małoletniego dziecka prosimy o podanie informacji czy dziecko posiada polski akt urodzenia oraz czy posiada nadany numer PESEL (nie personnumer!).

4. Preferowany dzień wizyty (czwartek 2 marca lub piątek 3 marca).

5. Dane kontaktowe – numer telefonu, adres e-mail.

CO NALEŻY PRZYGOTOWAĆ NA SPOTKANIE Z KONSULEM:

Komplet dokumentów, zdjęcia (zwracamy uwagę na to by zdjęcia były prawidłowo wykonane przez fotografa) – wnioski niekompletne nie będą przyjmowane! W tym celu proszę zapoznać się jakie dokumenty będą potrzebne do konkretnej sprawy zgodnie z informacją na naszej stronie:

http://www.sztokholm.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/paszporty/

Do złożenia wniosku o paszport biometryczny 5-letni dla dziecka należy przedstawić polski akt urodzenia dziecka, wydany przez Urząd Stanu Cywilnego w Polsce.

Jedyną formą płatności na dyżurze konsularnym jest opłata w gotówce – prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty. Na naszej stronie w zakładce „paszporty” (link powyżej) znajduje się tabela opłat.

Liczba miejsc na spotkanie z konsulem jest ograniczona.

 

Źródło: Ambasada RP w Sztokholmie (sztokholm.msz.gov.pl)
Fot: sztokholm.msz.gov.pl

1 0 1539 30 stycznia, 2017 Kalendarium, News, Prawo, Szwecja, Wydarzenia 30 stycznia, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.