Hey w Sztokholmie w klubie Tyrol (VIDEO)

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Posted by

Hey w Sztokholmie w klubie Tyrol (VIDEO)

Hey w Sztokholmie

2 marca 2013 roku w klubie Tyrol odbyło się upragnione wydarzenie muzyczne. Na tamtejszej scenie pojawił się zespół Hey.

Już od otwarcia klubu zbierali się fani zespołu. Sam koncert został zaplanowany na godzinę 20stą jednak to nie przeszkodziło im, aby przybywać dużo wcześniej. Około godziny 21:00 usłyszano pierwsze słowa kawałków z nowej płyty zespołu. Mimo, że pierwsze piosenki nie zyskały aż tak wielkiego entuzjazmu, ponieważ większość przybyłych pamiętała Hey z czasów swojej młodości, Katarzyna Nosowska szybko przełamała lody i później było już tylko lepiej. Gorące owacje i żywa reakcja publiczności dodały jej śmiałości.

Po koncercie wokalistka przyznała, że nie wiedziała czego się spodziewać jadąc do Szwecji, jednak reakcja i ilość fanów pozytywnie ją rozczarowała. Na potwierdzenie udania koncertu należy dodać, że zespół pożegnał się z publicznością trzema piosenkami na bis. Był to zdecydowanie dobry wieczór, z dużą dawką wspomnień i wyśmienitej polskiej muzyki.

Przeczytaj również:

Spektakl „Motyl i Korona”

0 0 1968 02 marca, 2013 Kultura i sztuka, News, Wydarzenia 2 marca, 2013

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.