Hey w Sztokholmie w klubie Tyrol (VIDEO)

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Posted by

Hey w Sztokholmie w klubie Tyrol (VIDEO)

Hey w Sztokholmie

2 marca 2013 roku w klubie Tyrol odbyło się upragnione wydarzenie muzyczne. Na tamtejszej scenie pojawił się zespół Hey.

Już od otwarcia klubu zbierali się fani zespołu. Sam koncert został zaplanowany na godzinę 20stą jednak to nie przeszkodziło im, aby przybywać dużo wcześniej. Około godziny 21:00 usłyszano pierwsze słowa kawałków z nowej płyty zespołu. Mimo, że pierwsze piosenki nie zyskały aż tak wielkiego entuzjazmu, ponieważ większość przybyłych pamiętała Hey z czasów swojej młodości, Katarzyna Nosowska szybko przełamała lody i później było już tylko lepiej. Gorące owacje i żywa reakcja publiczności dodały jej śmiałości.

Po koncercie wokalistka przyznała, że nie wiedziała czego się spodziewać jadąc do Szwecji, jednak reakcja i ilość fanów pozytywnie ją rozczarowała. Na potwierdzenie udania koncertu należy dodać, że zespół pożegnał się z publicznością trzema piosenkami na bis. Był to zdecydowanie dobry wieczór, z dużą dawką wspomnień i wyśmienitej polskiej muzyki.

Przeczytaj również:

Spektakl „Motyl i Korona”

0 0 2059 02 marca, 2013 Kultura i sztuka, News, Wydarzenia 2 marca, 2013

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.