Justyna Kowalczyk: sukces w Sztokholmie (VIDEO)

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Posted by

Justyna Kowalczyk: sukces w Sztokholmie (VIDEO)

W tym roku Justyna Kowalczyk przerwała złą passę, która ciążyła nad nią podczas sprintu wokół Zamku Królewskiego w Sztokholmie. W znakomitym stylu pokonała swoją największą rywalkę Mairt Bjoergen, zostawiając ją o 2 sekundy z tyłu, co w tym sporcie jest niemal wiecznością.

Sama Justyna jest zadowolona ze swojego osiągnięcia oraz warunków wyścigu. Nawet ciężkie okoliczności pogodowe nie zdołały jej powstrzymać. Świetności zwycięstwu nadali kibice Justyny, którym nie straszny był mróz i zimno.  Podczas ceremonii wręczenia nagród głośno skandowali jej imię, pokazując swą dumę z rodaczki. Nagrody zaś zostały wręczone przez króla Szwecji Karol XVI, któremu kroku dotrzymywał syn książę Karol Filip.

Po zakończeniu uroczystości Justyna szybko uciekła, zmierzając do Falun, gdzie wzięła udział w zawodach oraz otrzymała Kryształową Kulę dla najlepszej zawodniczki minionego sezonu.

0 0 1211 20 marca, 2013 News, Sport Marzec 20, 2013

Dodaj komentarz

Reklama

2209_banners 2014-09-05_stenaline_transport_300x250 Image Banner 300 x 250

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.