Kolacja dla głupca w Maximteater

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Kolacja dla głupca w Maximteater
Posted by

Kolacja dla głupca w Maximteater

Kolacja dla głupca w Szwecji

W niedzielę, 5 października 2014, o godz. 19.00, w Maximteater, Karlaplan 4, odbędzie się przedstawienie Teatru Ateneum z Warszawy pt. Kolacja dla głupca w roli głównej z Piotrem Fronczewskim.

Jest to kultowe przedstawienie teatralne, grane bez przerwy, przy pełnej widowni, od 13 lat. Na moją prośbę o plakaty teatr odpowiedział, że tych starych już nie mają, a nowych nie potrzebują drukować bo przedstawienie sprzedaje się samo.

Przedstawienie jest dofinansowane przez URZĄD M.ST. WARSZAWY, Biuro Kultury, ze względu na wysokie koszty tego spektaklu gdyż bierze w nim udział 7 aktorów i ze względu na zmianę dekoracji w czasie przedstawienia potrzebna jest większa grupa pracowników technicznych.

Polecamy artykuły:

Piknik Rodzinny w Sztokholmie
Zenon Laskowik z kabaretem w Szwecji
Cezary Pazura w Szwecji – Dzień Kobiet
Niemen mniej znany – koncert w Szwecji

1 0 2454 27 czerwca, 2014 Kalendarium, Kultura i sztuka, News, Szwecja, Wydarzenia 27 czerwca, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.