Kolacja dla głupca w Maximteater

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Kolacja dla głupca w Maximteater
Posted by

Kolacja dla głupca w Maximteater

Kolacja dla głupca w Szwecji

W niedzielę, 5 października 2014, o godz. 19.00, w Maximteater, Karlaplan 4, odbędzie się przedstawienie Teatru Ateneum z Warszawy pt. Kolacja dla głupca w roli głównej z Piotrem Fronczewskim.

Jest to kultowe przedstawienie teatralne, grane bez przerwy, przy pełnej widowni, od 13 lat. Na moją prośbę o plakaty teatr odpowiedział, że tych starych już nie mają, a nowych nie potrzebują drukować bo przedstawienie sprzedaje się samo.

Przedstawienie jest dofinansowane przez URZĄD M.ST. WARSZAWY, Biuro Kultury, ze względu na wysokie koszty tego spektaklu gdyż bierze w nim udział 7 aktorów i ze względu na zmianę dekoracji w czasie przedstawienia potrzebna jest większa grupa pracowników technicznych.

Polecamy artykuły:

Piknik Rodzinny w Sztokholmie
Zenon Laskowik z kabaretem w Szwecji
Cezary Pazura w Szwecji – Dzień Kobiet
Niemen mniej znany – koncert w Szwecji

1 0 2560 27 czerwca, 2014 Kalendarium, Kultura i sztuka, News, Szwecja, Wydarzenia 27 czerwca, 2014

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.