Kurs komputerowy w Ronne

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Kurs komputerowy w Ronne
Posted by

Kurs komputerowy w Ronne

Biblioteka w Ronne otworzyła właśnie dostęp do witryny logowania się w nowej serii popularnego kursu korzystania z komputera. Kurs komputerowy jest przeznaczony przede wszystkim dla starszych, którzy nigdy nie próbowali siedzieć przy komputerze. Teraz mogą nauczyć się jak używać i wykorzystywać możliwości komputera.

Dyrektor biblioteki przyznaje, że ostatnio zainteresowanie było tak ogromne, że nie wystarczyło miejsc i trzeba było zrobić listę oczekujących. Tym razem miejsc jest dwa razy więcej, więc każdy może dostać miejsce.

W bibliotece Ronne uczestnicy mogą wybierać naukę obsługi komputera dla początkujących  i dla średnio zaawansowanych. Użytkownicy mogą również nauczyć się korzystania z Internetu.

– Wszystko co jest potrzebne to chęci to nauki, więc personel dba o by warunki nauki były jak najlepsze. Trzeba zwyczajnie zapytać o drogę , nie przejmując się głupimi pytaniami, mówi Jon Madsen.

Większość kursów nie wymaga żadnych podstaw, niektóre wymagają pewnej wiedzy w zakresie wykorzystania z komputerów i sieci Internet. Na kurs można zapisać się w bibliotece Ronne.

Fot: sxc.hu

Przeczytaj również:

Wykład w sztokholmskim OPONie

1 0 1650 11 lutego, 2014 Ciekawostki, Nauka i badania, News 11 lutego, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.