Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Męska Szopa
Posted by

Męska Szopa

Męska Szopa – poczujesz się potrzebny, a zatem szczęśliwy

Jeśli zakończyłeś swoją karierę zawodową i przeszedłeś na emeryturę lub z innych powodów masz dużo wolnego czasu – to nie jest jeszcze koniec świata.

To dopiero początek wspaniałej przygody w gronie zadowolonych mężczyzn, którzy przychodzą do Męskiej Szopy.

Spytasz – a co to takiego?

Męska Szopa to miejsce dedykowane mężczyznom, wspaniała warsztatownia, wyposażona we wszystko co uszczęśliwi każdego pana. Można tu sobie pomajsterkować, a jeśli ktoś nie jest „złotą rączką” szybko nauczy się wielu rzeczy od kolegów. Ty też możesz podzielić się swoją wiedzą. Przy kawie lub herbacie omówić wszystkie problemy tego świata i nie tylko… no bo przecież podobno tylko kobiety plotkują…:) Zamiast siedzieć w domu lepiej wyjść i spędzić parę godzin dziennie w przyjacielskiej atmosferze Męskiej Szopy. I zaraz poczujesz się lepiej!

Przyjdź.
Zobacz.
Bądź kreatywny.
Przyprowadź swoich kolegów.

Dzięki Męskiej Szopie poczujesz się potrzebny, a zatem szczęśliwy. Twój czas na emeryturze będzie pożyteczny, radosny i ciekawy. Odwiedziłam wiele Męskich Szop w Australii – to niewiarygodne jak wielu ludziom odmieniła życie!

Zapraszam!
Mira Stanisławska Meysztowicz
Fundacja Nasza Ziemia

Więcej informacji:
http://naszaziemia.pl/files/folder-informacyjny-meska-szopa.pdf

 

Źródło: Nasza Ziemia (naszaziemia.pl)
Fot: naszaziemia.pl

1 Możliwość komentowania Męska Szopa została wyłączona 1948 04 stycznia, 2017 Edukacja, Nauka i badania, News, Przewodnik, Zdrowie 4 stycznia, 2017

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.