Polferries wprowadza zmiany w rozkładzie

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Polferries wprowadza zmiany w rozkładzie
Posted by

Polferries wprowadza zmiany w rozkładzie

We wtorek, 5 lutego tego roku zmniejszono ilość promów kursujących na linii Gdańsk – Nynashamn, jednak zwiększono ilość połączeń ze Świnoujścia do Ystad. Od tego też dnia obowiązuje nowy rozkład rejsów.

Zmiany w rozkładzie zasiały ziarno paniki wśród pasażerów. Na forach zaczęły się pojawiać informacje, jakoby Polska Żegluga Bałtycka miała w najbliższym czasie zlikwidować rejsy na linii Gdańsk – Nynashamn. W krótkim czasie zostały one jednak zdementowane przez prezesa, który uzasadnił decyzję o pozostawieniu jednego promu czynnikami ekonomicznymi. Co ciekawe, prom Polferries jest jedynym, który oferuje takie połączenie. Kurs Świnoujście – Ystad obsługiwany jest również przez innych przewoźników. Zaś z Gdańska można się dostać do Nynashamn.

Nowy rozkład Polferries obowiązywać będzie od początku 2014 roku. Osoby, które wcześniej zabukowały i zapłaciły rejs według starych rozkładów niezwłocznie powinny skontaktować się z liniami.

Polska Żegluga Bałtycka jest przeznaczona do prywatyzacji, rozmowy z potencjalnym inwestorem w 2012 zakończyły się niepowodzeniem.

Aktualny rozkład kursujących promów Polferries:

http://www.polferries.pl/cennik_pasazerski/gdansk-nynashamn/rozklad

Fot: własność redakcji

Polecamy artykuł:

Wydatki turystów w Polsce – wielkość i struktura

oraz

Klimat w Szwecji

1 0 3700 05 lutego, 2013 News, Turystyka 5 lutego, 2013

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.