Polferries wprowadza zmiany w rozkładzie

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Polferries wprowadza zmiany w rozkładzie
Posted by

Polferries wprowadza zmiany w rozkładzie

We wtorek, 5 lutego tego roku zmniejszono ilość promów kursujących na linii Gdańsk – Nynashamn, jednak zwiększono ilość połączeń ze Świnoujścia do Ystad. Od tego też dnia obowiązuje nowy rozkład rejsów.

Zmiany w rozkładzie zasiały ziarno paniki wśród pasażerów. Na forach zaczęły się pojawiać informacje, jakoby Polska Żegluga Bałtycka miała w najbliższym czasie zlikwidować rejsy na linii Gdańsk – Nynashamn. W krótkim czasie zostały one jednak zdementowane przez prezesa, który uzasadnił decyzję o pozostawieniu jednego promu czynnikami ekonomicznymi. Co ciekawe, prom Polferries jest jedynym, który oferuje takie połączenie. Kurs Świnoujście – Ystad obsługiwany jest również przez innych przewoźników. Zaś z Gdańska można się dostać do Nynashamn.

Nowy rozkład Polferries obowiązywać będzie od początku 2014 roku. Osoby, które wcześniej zabukowały i zapłaciły rejs według starych rozkładów niezwłocznie powinny skontaktować się z liniami.

Polska Żegluga Bałtycka jest przeznaczona do prywatyzacji, rozmowy z potencjalnym inwestorem w 2012 zakończyły się niepowodzeniem.

Aktualny rozkład kursujących promów Polferries:

http://www.polferries.pl/cennik_pasazerski/gdansk-nynashamn/rozklad

Fot: własność redakcji

Polecamy artykuł:

Wydatki turystów w Polsce – wielkość i struktura

oraz

Klimat w Szwecji

1 0 3544 05 lutego, 2013 News, Turystyka 5 lutego, 2013

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.