Radio Korona w Szwecji

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Radio Korona w Szwecji
Posted by

Radio Korona w Szwecji

W czwarty dniu marca bieżącego roku, o godzinie 9:00 wystartuje pierwsze radio internetowe dla polonii mieszkającej w Szwecji – Radio Korona.

Radio będzie działało na takich samych zasadach jak inne, nareszcie Polacy będą mogli usłyszeć bieżące informacje na tematy zarówno polskie, jak i szwedzkie. Przyjmuje ono rolę informatora i ukazuje jak tanio robić zakupy, czy udać się do Polski. Radio Korona nadawane będzie z Polski, a także ze Szwecji. Oferuje sporą dawkę dobrej muzyki oraz multum konkursów i zabaw.

Twórcami radia są Marcin Kusy i Łukasz Suda, którzy do niedawna byli prezenterami warszawskiego Radia Kolor. Obaj panowie są doświadczeni w swojej branży, o czym można przekonać się słuchając ich audycji.

Radio Korona znajdziecie 24 godziny na dobę na:

www.radiokorona.pl

oraz na Facebooku:

www.facebook.com/radiokoronaPL

Fot: sxc.hu

2 0 1653 22 lutego, 2013 Biznes, News, Wydarzenia 22 lutego, 2013

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.