Radio Korona w Szwecji

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Radio Korona w Szwecji
Posted by

Radio Korona w Szwecji

W czwarty dniu marca bieżącego roku, o godzinie 9:00 wystartuje pierwsze radio internetowe dla polonii mieszkającej w Szwecji – Radio Korona.

Radio będzie działało na takich samych zasadach jak inne, nareszcie Polacy będą mogli usłyszeć bieżące informacje na tematy zarówno polskie, jak i szwedzkie. Przyjmuje ono rolę informatora i ukazuje jak tanio robić zakupy, czy udać się do Polski. Radio Korona nadawane będzie z Polski, a także ze Szwecji. Oferuje sporą dawkę dobrej muzyki oraz multum konkursów i zabaw.

Twórcami radia są Marcin Kusy i Łukasz Suda, którzy do niedawna byli prezenterami warszawskiego Radia Kolor. Obaj panowie są doświadczeni w swojej branży, o czym można przekonać się słuchając ich audycji.

Radio Korona znajdziecie 24 godziny na dobę na:

www.radiokorona.pl

oraz na Facebooku:

www.facebook.com/radiokoronaPL

Fot: sxc.hu

2 0 1587 22 lutego, 2013 Biznes, News, Wydarzenia 22 lutego, 2013

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.