Robert Kępiński prezesem BTC

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Robert Kępiński prezesem BTC
Posted by

Robert Kępiński prezesem BTC

Robert Kępiński

Walne Zgromadzenie Komisji Turystyki Morza Bałtyckiego BTC (Baltic Sea Tourism Commission) – wybrało na swego prezesa, na dwuletnią kadencję. Robert Kępiński – dyrektor Departamentu Planowania Marketingowego Polskiej Organizacji Turystycznej.

Członkami Zarządu BTC są też przedstawiciele z Finlandii, Niemiec i Szwecji. Dyrektorem Wykonawczym kierującym Biurem BTC w Sztokholmie został  Martin Ahlberg.

Baltic Sea Tourism Commission

Baltic Sea Tourism Commission jest organizacja typu non-profit, skupiającą przedstawicieli branży turystycznej, administracji lokalnej i rządowej z krajów skupionych wokół Morza Bałtyckiego. Celem działań prowadzonych przez BTC (http://www.balticsea.com/) jest rozwój turystyki w ramach basenu Morza Bałtyckiego i promocja regionu jako celu podróży na rynkach dalekich, takich jak Azja i Ameryka.

Polska Organizacja Turystyczna jest członkiem tej organizacji od 2003 roku.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki (msport.gov.pl)
Fot: własność redakcji

Polecamy również:

Wykład w sztokholmskim OPONie – Powstanie Styczniowe

1 0 2533 23 maja, 2012 Biznes, News, Turystyka 23 maja, 2012

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.