Śniadanie biznesowe w hotelu MERA SPA

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Śniadanie biznesowe w hotelu MERA SPA
Posted by

Śniadanie biznesowe w hotelu MERA SPA

PSIG zaprasza na Śniadanie Biznesowe

Polsko-Szwedzka Izba Gospodarcza zaprasza na Śniadanie Biznesowe, które odbędzie się 28 lutego 2014 r. o godz. 08:30 w hotelu MERA SPA w Sopocie. Tematem przewodnim spotkania będą uwarunkowania dla działalności polskich firm na rynku budowlanym w Szwecji i Danii.

Zarówno szwedzki jak i duński rynek jest bardzo atrakcyjny dla polskich przedsiębiorstw z branży budowlanej. Mając na uwadze specyfikę obu zagranicznych rynków, organizatorzy zaprosili ekspertów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie tego, jak polskie firmy budowlane mają sobie radzić w Danii oraz przedstawią przepisy, a także wymagane kwalifikacje i uprawnienia obowiązujące w Szwecji.

Polsko-Szwedzka Izba Gospodarcza opowie także o swojej działalności i przedstawi najnowsze dane dotyczące polsko-szwedzkiej współpracy gospodarczej.

Kontakt dla osób zainteresowanych udziałem w spotkaniu:  joanna.brozek@psig.com.pl, tel: (+48) 58 763 14 69.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady Szwecji w Warszawie (swedenabroad.com)
Fot: sxc.hu

Polecamy artykuły:

Energia z odpadów – konferencja w Ystad
Polsko-szwedzka współpraca na rzecz rozwoju
– Polsko-Szwedzka Izba Gospodarcza
– Branża budowlana w Szwecji w Danii

0 0 2146 26 lutego, 2014 Biznes, Kalendarium, News, Polska, Wydarzenia 26 lutego, 2014

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.