Sztokholm promuje turystykę biznesową w Małopolsce

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Sztokholm promuje turystykę biznesową w Małopolsce
Posted by

Sztokholm promuje turystykę biznesową w Małopolsce

Trzech partnerów – Urząd Miasta Krakowa, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz ICE (nowe centrum kongresowe w Krakowie) – postanowiło przybliżyć branży i mediom szwedzkim możliwości regionu w zakresie realizacji podroży biznesowych. W eleganckich wnętrzach Grand Hotelu odbyły sie 30 października warsztaty branżowe z udziałem przedstawicieli krakowskich operatorów turystyki przyjazdowej i profesjonalnych organizatorów kongresów, poprzedzone szeregiem prezentacji o aktualnych i przyszłych możliwościach regionu w tym zakresie.

Zaproszenie przyjęło ponad trzydziestu reprezentantów lokalnej branży turystycznej, event managerów a także dziennikarzy lokalnej i ogólnokrajowej prasy. Spotkanie otworzył uroczyście Ambasador RP w Sztokholmie, Adam Hałaciński, podkreślając dobrą współpracę miedzy Polską a Szwecją na arenie politycznej i gospodarczej. Prezentacje regionu poprzedziła także krótka retrospektywa zmian, jakie zaszły w naszym kraju podczas przygotowań do EURO 2012 oraz podsumowanie możliwości realizacji turystyki biznesowej w Polsce – przygotowane przez Polska Organizacje Turystyczna w Sztokholmie. Kontakty Polskiej Organizacji Turystycznej zostały także wykorzystane do utworzenia listy zapraszanych na imprezę gości.

Zarówno szwedzcy, jak i polscy uczestnicy spotkania opuścili Grand Hotel zadowoleni – nawiązano bezpośrednie kontakty biznesowe a przedstawiciele mediów mieli okazje do zdobycia nowych informacji do planowanych artykułów. Na pamiątkę pozostały im także gadżety promocyjne, przekazane w gustownych torbach promocyjnych, a niektórzy szczęśliwcy wygrali w loterii cenne nagrody, z weekendem w Krakowie włącznie.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady RP w Sztokholmie
Fot: własność redakcji

Polecamy również:

Polferries wprowadza zmiany w rozkładzie

1 0 1740 12 lutego, 2014 Baza turystyczna 12 lutego, 2014

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.