Szwecja na Targach Turystycznych w Polsce

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Szwecja na Targach Turystycznych w Polsce
Posted by

Szwecja na Targach Turystycznych w Polsce

Szwecja na Targach Turystycznych TT w Warszawie

W dniach 24-26 listopada w Warszawie odbyły się 24. Targi Turystyczne TT Warsaw. Po raz pierwszy swoje stoisko miała na nich Szwecja.

W otwarciu stoiska udział wzięła ambasador Szwecji w Polsce Inga Eriksson Fogh. Odwiedził je także Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Dawid Lasek.

Szwedzka organizacja turystyczna Visit Sweden we współpracy z Tourism in Skåne i Malmö Tourism prowadzi w Polsce projekt pilotażowy, mający na celu promocję południowego regionu Skania i zwiększenie liczby polskich turystów w Szwecji.

Polska to niezwykle ważny partner Szwecji, jeśli chodzi o rozwój turystyki. Skania to – zaraz po Sztokholmie – drugi najbardziej popularny kierunek podróży Polaków odwiedzających Szwecję. Ich liczba szybko rośnie: w 2016 roku ilość dób hotelowych wykupionych przez Polaków wzrosła o 79%, a w samej tylko Skanii o 14% w porównaniu z rokiem 2008!

Do Skanii Polaków przyciąga przede wszystkim piękna natura, zabytki (np. Katedra w Lund), nowoczesne Malmö, piękne lasy. Region jest też niezwykle popularny wśród wędkarzy.

Podróże na linii PolskaSkania ułatwiają także połączenia promowe i lotnicze do Malmö, Ystad, Karlskrony czy Trelleborga.

Szwedzkie stoisko znaleźć można było pod numerem A22.

24. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw były dostępne dla odwiedzających w dniach 25 i 26 listopada w godz. 10.00 – 17.00. Po rejestracji wstęp na Targi był bezpłatny.

Rejestracji można dokonać tutaj:
http://www.ttwarsaw.pl/pl/dla-zwiedzajcych/rejestracja-online.html

Miejsce Targów: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska ul. Marsa 56c, Warszawa.

Więcej informacji:
http://www.ttwarsaw.pl/pl/dla-zwiedzajcych/rejestracja-online.html

 

Źródło: Ambasady Szwecji w Warszawie (swedenabroad.com)
Fot: własność redakcji

3 0 1258 28 listopada, 2016 Biznes, News, Turystyka, Wydarzenia 28 listopada, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.