Szwecja na Targach Turystycznych w Polsce

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Szwecja na Targach Turystycznych w Polsce
Posted by

Szwecja na Targach Turystycznych w Polsce

Szwecja na Targach Turystycznych TT w Warszawie

W dniach 24-26 listopada w Warszawie odbyły się 24. Targi Turystyczne TT Warsaw. Po raz pierwszy swoje stoisko miała na nich Szwecja.

W otwarciu stoiska udział wzięła ambasador Szwecji w Polsce Inga Eriksson Fogh. Odwiedził je także Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Dawid Lasek.

Szwedzka organizacja turystyczna Visit Sweden we współpracy z Tourism in Skåne i Malmö Tourism prowadzi w Polsce projekt pilotażowy, mający na celu promocję południowego regionu Skania i zwiększenie liczby polskich turystów w Szwecji.

Polska to niezwykle ważny partner Szwecji, jeśli chodzi o rozwój turystyki. Skania to – zaraz po Sztokholmie – drugi najbardziej popularny kierunek podróży Polaków odwiedzających Szwecję. Ich liczba szybko rośnie: w 2016 roku ilość dób hotelowych wykupionych przez Polaków wzrosła o 79%, a w samej tylko Skanii o 14% w porównaniu z rokiem 2008!

Do Skanii Polaków przyciąga przede wszystkim piękna natura, zabytki (np. Katedra w Lund), nowoczesne Malmö, piękne lasy. Region jest też niezwykle popularny wśród wędkarzy.

Podróże na linii PolskaSkania ułatwiają także połączenia promowe i lotnicze do Malmö, Ystad, Karlskrony czy Trelleborga.

Szwedzkie stoisko znaleźć można było pod numerem A22.

24. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw były dostępne dla odwiedzających w dniach 25 i 26 listopada w godz. 10.00 – 17.00. Po rejestracji wstęp na Targi był bezpłatny.

Rejestracji można dokonać tutaj:
http://www.ttwarsaw.pl/pl/dla-zwiedzajcych/rejestracja-online.html

Miejsce Targów: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska ul. Marsa 56c, Warszawa.

Więcej informacji:
http://www.ttwarsaw.pl/pl/dla-zwiedzajcych/rejestracja-online.html

 

Źródło: Ambasady Szwecji w Warszawie (swedenabroad.com)
Fot: własność redakcji

3 0 1157 28 listopada, 2016 Biznes, News, Turystyka, Wydarzenia 28 listopada, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.