Szwecja w obiektywie

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Szwecja w obiektywie
Posted by

Szwecja w obiektywie

Szwecja oczami Malwiny Nahorny

Od 5 kwietnia w warszawskiej kawiarni Kubek w Kubek można oglądać wystawę zdjęć Malwiny Nahorny „W drodze”.

W tym kameralnym miejscu na Starym Mokotowie po raz pierwszy są prezentowane prace z podróży autorki po Szwecji.

Malwina Nahorny fotografią zajmuje się od lat. W swoich pracach skupia się na detalach i pejzażach, miejscach i sytuacjach zaobserwowanych w przyrodzie i życiu codziennym.

Czasem są to obrazy opowiadające o samotności, pustce i tajemnicy, ale także o radości, czułości i przemijaniu. Jej fotografie dokumentują chwile z życia, są historiami miejsc, opowieściami o ludzkich relacjach i emocjach.

Wyprawa z przyjaciółmi do Szwecji była okazją do stworzenia cyklu fotografii, które stały się swoistym dziennikiem z podróży.

W skandynawskim wnętrzu kawiarni Kubek w Kubek będzie można zagłębić się w niezwykły klimat fotografii Malwiny Nahorny.

Kawiarnia Kubek w Kubek, ul Grażyny 16 w Warszawie

Więcej informacji:
http://www.malwinanahorny.com/
https://www.facebook.com/kubekcafe

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady Szwecji w Warszawie (swedenabroad.com)
Fot: własność redakcji

Polecamy artykuły:

Polferries wprowadza zmiany w rozkładzie
Świąteczne podróże pod kontrolą
Szwecja: co warto zobaczyć
– Ceny wycieczek do: Szwecja, Norwegia, Finlandia, Dania

1 0 2449 16 kwietnia, 2014 Kultura i sztuka, News, Wydarzenia 16 kwietnia, 2014

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.