Targi Nordbygg w Szwecji

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Targi Nordbygg w Szwecji
Posted by

Targi Nordbygg w Szwecji

Nordbygg – targi w Sztokholmie

Targi Nordbygg odbędą się w dniach 1-4 kwietnia 2014 w Sztokholmie. To największa impreza targowo-wystawiennicza w dziedzinie budownictwa, na której spotykają się najważniejsi i najwięksi dostawcy materiałów, maszyn i technologii dla budownictwa.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sztokholmie będzie miał swój punkt informacyjny w ramach stoisk: Branżowego Programu Promocji Branży Budowlanej i Branżowego Programu Promocji Branży Stolarki Okiennej i Drzwiowej, na którym będzie udzielał informacji o możliwościach inwestycyjnych w Polsce oraz prezentował materiały promocyjne polskich firm związanych z tą branżą.

Zainteresowane firmy prosimy o przesyłanie materiałów reklamowych w języku angielskim lub szwedzkim!

Więcej informacji na stronie: http://www.nordbygg.se/

Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Sztokholm

Polecamy artykuły:

Stena Recycling: Gospodarka odpadowa w biurowcach
Szwedzkie budownictwo mieszkaniowe – wzrost
– Branżowy Program Promocji Branży Budowlanej i Branżowy Program Promocji Branży Stolarki Okiennej i Drzwiowej
Budowlane firmy w Szwecji

1 0 2168 27 lutego, 2014 Biznes, Kalendarium, News, Szwecja, Wydarzenia 27 lutego, 2014

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.