Thule rozszerza gamę bagażników

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Thule rozszerza gamę bagażników
Posted by

Thule rozszerza gamę bagażników

Thule rozszerza gamę bagażników rowerowych o Thule EuroWay G2 i Thule EuroRide. Thule, światowy lider w dziedzinie transportu sprzętu sportowego ma zaszczyt poinformować o wprowadzeniu na rynek bagażników rowerowych Thule EuroWay G2 i Thule EuroRide.

Obydwa te bagażniki są montowane na haku holowniczym i łączą w sobie niezwykłą funkcjonalność, inteligentny projekt i maksymalne bezpieczeństwo.

EuroWay G2 – nowy model zastępuje starego ulubieńca

Następca nagradzanego EuroWay, bagażnik EuroWay G2 przeszedł pomyślnie testy City Crash oraz legitymuje się certyfikatem TÜV-GS. 11 unikalnych cech i funkcji użytkowych, w które jest wyposażony skazują go praktycznie na rynkowy sukces. EuroWay G2 jest niezwykle lekki (12,3 kg) i wyposażony w ergonomiczny, uniwersalny systemem mocowania, dzięki któremu montaż bagażnika na haku jest wyjątkowo łatwy. Opatentowane solidne paski zębate z wygodnym systemem napinania sprawiają, że mocowanie kół rowerowych na bagażniku jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jedną z ważniejszych jest funkcja odchylania, ułatwiająca dostęp do bagażnika auta także z zamontowanymi rowerami. Inną fantastyczną, również opatentowaną, cechą jest możliwość zdejmowania uchwytów ramy, upraszająca ładowanie i zdejmowanie rowerów, szczególnie gdy jest ich więcej. Podobnie jak poprzednik, nowy EuroWay G2 jest składany, zajmuje mało miejsca i może być z łatwością przechowywany. Bagażnik został zaprojektowany do użytku rodzin, seniorów oraz entuzjastów jazdy na rowerze, którzy szukają kompaktowego, łatwego w montażu i wygodnego rozwiązania do transportu rowerów z tyłu samochodu. Thule EuroWay G2 921 jest przeznaczony do przewożenia dwóch, a Thule EuroWay G2 923 trzech rowerów.

EuroRide

kompaktowy i stabilny bagażnik rowerowy montowany na haku holowniczym auta
Nowy Thule EuroRide to pełen wyjątkowych zalet, ekonomiczny bagażnik rowerowy uzupełniający gamę bagażników Thule montowanych na haku holowniczym auta. Ręcznie sterowana funkcja odchylania zapewnia łatwy dostęp do bagażnika samochodu także z zamontowanymi rowerami. Bagażnik Thule EuroRide jest bardzo stabilny, a przy tym kompaktowy. Dostępny w dwóch wersjach do przewozu 2 lub 3 rowerów (EuroRide 941/943). Wyposażony jest w nowy mechanizm mocujący do łatwego montażu oraz regulowane mocowania kół w postaci pasów umożliwiających transport różnych modeli rowerów. Tak jak EuroWay G2, można go łatwo przechowywać i pasuje do większości bagażników samochodowych.

Christian Ludwig, International Product Manager odpowiedzialny w Thule za grupę bagażników montowanych z tyłu auta powiedział o bagażnikach rowerowych EuroWay G2 i EuroRide: „EuroWay G2 and EuroRide to dwa kolejne wspaniałe produkty uzupełniające szeroką gamę wysokiej jakości gamy rozwiązań Thule do transportu rowerów z tyłu samochodu. Cechy obydwóch tych bagażników rowerowych to nie tylko nowatorskie rozwiązania i atrakcyjny, nowoczesny design, ale przede wszystkim najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz niezwykła łatwość obsługi. Przy takiej kombinacji kto nie chciałby ich mieć?”

Rekomendowana cena detaliczna (zł) : Thule EuroWay G2 921/923 (7-pin): 1225,- / 1525,- zł
Rekomendowana cena detaliczna (zł) : Thule EuroRide 941/ 943 (7-pin): 999,- / 1299,- zł

Dodatkowych informacji o THULE udzieli:
Kontakt prasowy
Barbara Gruca, Open2Europe
Tel.: +33 (0) 1 55 02 27 85
b.gruca@open2europe.com

O Thule

Thule jest światowym liderem w branży systemów transportowych oferującym akcesoria transportowe aktywnym rodzinom, entuzjastom sportu i aktywnego wypoczynku i profesjonalistom, którzy chcą przewozić swój ekwipunek na samochodach bezpiecznie, łatwo i stylowo. Portfolio produktów firmy zawiera boxy dachowe, relingi dachowe, uchwyty i bagażniki rowerowe, łańcuchy śniegowe, przyczepy, systemy holownicze, akcesoria do przyczep kempingowych oraz rozwiązania organizujące przestrzeń bagażową.

Firma ma dominującą pozycję na światowych rynkach i oddziały w ponad 30 miastach na zatrudniając 3,500 osób w Północnej i Południowej Ameryce, Europie, Afryce oraz Azji. w 2009 roku sprzedaż netto grupy wyniosła 5,7 miliarda SEK. Siedzibą zarządu jest Malmö, Szwecja. Większość udziałów w firmie posiada Nordic Capital. Więcej informacji na www.thule.com

Thule Group Phone: +46 (0)40 635 90 00 Murmansgatan 126 Fax: +46 (0)40 635 90 20 SE-212 25 Malmö, Sweden www.thule.com

Thule Holding AB Reg. no. 5566662-7138 Registered Office, Malmö, Sweden


Autorem artykułu jest Barbara Gruca
Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.
Fot: własność redakcji

Polecamy również:

Motocykl Husqvarna z silnikiem BMW

1 0 1824 11 stycznia, 2016 News, Turystyka 11 stycznia, 2016

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.