Turniej tenisa ziemnego w Sztokholmie

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Turniej tenisa ziemnego w Sztokholmie
Posted by

Turniej tenisa ziemnego w Sztokholmie

15 marca bieżącego roku w Sztokholmie odbył się polonijny turniej tenisa ziemnego dla mężczyzn – Polonia Cup Stockholm.

Była to pierwsza edycja tej imprezy, do której przystąpiło piętnastu zawodników.  Zwycięstwo odniósł Wojciech Chocholski, pokonując w finale Janusza Godziszewskiego, całkiem niezłym wynikiem 6 : 4. Trzecie miejsce przypadło Wojciechowi Frydrychowi, czwarte zaś zajął Andrzej Nowakowski. Cały turniej trwał niespełna pięć godzin, kończąc się na krótko przed północą.

Przed rozpoczęciem konkursu, zawodnicy musieli wpłacić wpisowe w wysokości 2600 kr, które w całości przekazane zostało na cele dobroczynne. Koszty organizacyjne pokrył sponsor turnieju, firma Dåderman Bygg & Badrum.

Sami uczestnicy opisują turniej w samych superlatywach. Atmosfera była przyjemna, konkurencja zdrowa, co dobrze wróży na kolejne lata. Zawodnicy chcą kontynuować zawody, by na stałe wpisały się w kalendarz polonijnych imprez w Szwecji.

Fot: sxc.hu

0 0 1683 18 marca, 2013 News, Sport 18 marca, 2013

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.