Turniej tenisa ziemnego w Sztokholmie

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Turniej tenisa ziemnego w Sztokholmie
Posted by

Turniej tenisa ziemnego w Sztokholmie

15 marca bieżącego roku w Sztokholmie odbył się polonijny turniej tenisa ziemnego dla mężczyzn – Polonia Cup Stockholm.

Była to pierwsza edycja tej imprezy, do której przystąpiło piętnastu zawodników.  Zwycięstwo odniósł Wojciech Chocholski, pokonując w finale Janusza Godziszewskiego, całkiem niezłym wynikiem 6 : 4. Trzecie miejsce przypadło Wojciechowi Frydrychowi, czwarte zaś zajął Andrzej Nowakowski. Cały turniej trwał niespełna pięć godzin, kończąc się na krótko przed północą.

Przed rozpoczęciem konkursu, zawodnicy musieli wpłacić wpisowe w wysokości 2600 kr, które w całości przekazane zostało na cele dobroczynne. Koszty organizacyjne pokrył sponsor turnieju, firma Dåderman Bygg & Badrum.

Sami uczestnicy opisują turniej w samych superlatywach. Atmosfera była przyjemna, konkurencja zdrowa, co dobrze wróży na kolejne lata. Zawodnicy chcą kontynuować zawody, by na stałe wpisały się w kalendarz polonijnych imprez w Szwecji.

Fot: sxc.hu

0 0 1833 18 marca, 2013 News, Sport 18 marca, 2013

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.