Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Wiodące polskie marki na rynku szwedzkim
Posted by

Wiodące polskie marki na rynku szwedzkim

Ambasador wręczył nagrody wiodącym polskim markom na rynku szwedzkim

„Czwartkowi laureaci stanowią potwierdzenie świetnie rozwijającej się polsko-szwedzkiej współpracy gospodarczej” – zaznaczył ambasador Wiesław Tarka.

Na pierwszej Gali Biznesu Polsko-Szwedzkiego w Ambasadzie RP w Sztokholmie obecni byli liczni przedstawiciele szwedzkiej administracji (w tym: p. Mats Berglund, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Sztokholmu), przedsiębiorców, organizacji branżowych i mediów.

Nagrodę Mercuriusa za działania na rzecz promocji polskiej gospodarki w Szwecji otrzymały dwie polskie spółki od wielu lat działające na szwedzkim rynku – producent autobusów Solaris Bus&Coach S.A. oraz producent podłóg drewnianych Barlinek S.A.

Imprezę uświetnił występ młodej wokalistki jazzowej polskiego pochodzenia Isabell.

Kolejna edycja imprezy odbędzie się za rok.

 

Źródło: Ambasada RP w Sztokholmie (sztokholm.msz.gov.pl)
Fot: własność redakcji

1 0 881 01 lutego, 2017 Biznes, News, Wydarzenia 1 lutego, 2017

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.