Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Z czym kojarzy się Szwecja
Posted by

Z czym kojarzy się Szwecja

Konkurs fotograficzny „A Tobie z czym kojarzy się Szwecja?”

Z okazji ponownego otwarcia Konsulatu Honorowego w Szczecinie Ambasada Szwecji zaprasza mieszkańców woj. Zachodniopomorskiego do udziału w konkursie fotograficznym.

„A Tobie z czym kojarzy się Szwecja?” Zrób zdjęcie i wygraj bilet Polferries do Ystad oraz weź udział w przyjęciu z okazji otwarcia Konsulatu Honorowego w Szczecinie!

Szwecja budzi wiele skojarzeń.

Dla nas Szwecja to:
• piękna, nieskazitelna przyroda
• dbałość o środowisko
• dobry, praktyczny design

A poza tym:
• świetna muzyka
• mroczne kryminały
• smaczne jedzenie

I jeszcze:
• otwartość i tolerancja
• równouprawnienie
• innowacyjność

A Wam z czym kojarzy się Szwecja? Pomyślcie. Puśćcie wodze fantazji. Bądźcie kreatywni. A potem zróbcie zdjęcie i zamieśćcie na stronie tego Wydarzenia. Napiszcie kilka słów o zdjęciu. Może to będzie jakieś miejsce, potrawa, produkt? A może styl życia? Zdjęcie nie musiało zostać zrobione w Szwecji. Niech Szwecja będzie Waszą inspiracją!

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 26 marca do godz. 22:00!

Najciekawszy i najbardziej innowacyjny pomysł nagrodzimy biletem do Szwecji. Przyznamy także drugą nagrodę w postaci prenumeraty Magazynu Skandynawskiego „Zew Północy” oraz nagrodę książkową za zdjęcie, które otrzyma największą ilość polubień. Laureaci zostaną zaproszeni na przyjęcie z okazji otwarcia Konsulatu.

Wyniki konkursu ogłosimy 29 marca podczas uroczystego przyjęcia z okazji otwarcia Konsulatu Honorowego Szwecji w Szczecinie, które odbędzie się o godz. 16:00.

Z najciekawszych zdjęć powstanie także galeria na naszym profilu na Facebooku. Zaprezentujemy je też podczas oficjalnego otwarcia Konsulatu Honorowego.

Zdjęcia na konkurs mogą przesyłać jedynie ich autorzy. Prace, które zostaną wykorzystane z naruszeniem praw autorskich, będą dyskwalifikowane.

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia.

Regulamin konkursu: http://www.swedenabroad.com/ImageVaultFiles/id_47405/cf_347/REGULAMIN_KONKURSU_FOTOGRAFICZNEGO_AMBASADY_SZWECJ.PDF

 

Źródło: Ambasada Szwecji w Warszawie (swedenabroad.com)
Fot: własność redakcji

1 0 1274 13 marca, 2017 Kultura i sztuka, News, Wydarzenia 13 marca, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.