Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Witamy wszystkich!

Portal powstał, by wspomóc oraz ułatwić poruszanie się w szwedzkich realiach. Gdy przybyliśmy do Szwecji napotkaliśmy wiele przeszkód i trudności związanych z życiem codziennym na obcym terenie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym wszyscy mogą zapoznać się z egzystencją w kraju pełnym możliwości jakim jest Szwecja. Jest to miejsce, gdzie możecie podzielić się z innymi własnymi doświadczeniami, jak i informacjami, które będą pomocne dla mieszkańców Szwecji. Wiadomości te mogą być również pomocne dla osób mających zamiar odwiedzić jak i osiedlić się w Szwecji. Postaramy się informować na bieżąco o zmianach zachodzących w tym atrakcyjnym kraju. Będziemy szukać nowych możliwości rozwoju naszego wspólnego portalu. Zbieranie informacji, wskazówek oraz innych elementów życia w jednym miejscu pozwoli i ułatwi byt w nowym państwie. Współpracujemy już z wieloma osobami, w tym z Damianem Golcem i Michałem Majewskim autorami zdjęć znajdujących się na stronach portalu.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dziękujemy.
zespół Polacy w Skandynawii
Z czym kojarzy się Szwecja
Posted by

Z czym kojarzy się Szwecja

Konkurs fotograficzny „A Tobie z czym kojarzy się Szwecja?”

Z okazji ponownego otwarcia Konsulatu Honorowego w Szczecinie Ambasada Szwecji zaprasza mieszkańców woj. Zachodniopomorskiego do udziału w konkursie fotograficznym.

„A Tobie z czym kojarzy się Szwecja?” Zrób zdjęcie i wygraj bilet Polferries do Ystad oraz weź udział w przyjęciu z okazji otwarcia Konsulatu Honorowego w Szczecinie!

Szwecja budzi wiele skojarzeń.

Dla nas Szwecja to:
• piękna, nieskazitelna przyroda
• dbałość o środowisko
• dobry, praktyczny design

A poza tym:
• świetna muzyka
• mroczne kryminały
• smaczne jedzenie

I jeszcze:
• otwartość i tolerancja
• równouprawnienie
• innowacyjność

A Wam z czym kojarzy się Szwecja? Pomyślcie. Puśćcie wodze fantazji. Bądźcie kreatywni. A potem zróbcie zdjęcie i zamieśćcie na stronie tego Wydarzenia. Napiszcie kilka słów o zdjęciu. Może to będzie jakieś miejsce, potrawa, produkt? A może styl życia? Zdjęcie nie musiało zostać zrobione w Szwecji. Niech Szwecja będzie Waszą inspiracją!

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 26 marca do godz. 22:00!

Najciekawszy i najbardziej innowacyjny pomysł nagrodzimy biletem do Szwecji. Przyznamy także drugą nagrodę w postaci prenumeraty Magazynu Skandynawskiego „Zew Północy” oraz nagrodę książkową za zdjęcie, które otrzyma największą ilość polubień. Laureaci zostaną zaproszeni na przyjęcie z okazji otwarcia Konsulatu.

Wyniki konkursu ogłosimy 29 marca podczas uroczystego przyjęcia z okazji otwarcia Konsulatu Honorowego Szwecji w Szczecinie, które odbędzie się o godz. 16:00.

Z najciekawszych zdjęć powstanie także galeria na naszym profilu na Facebooku. Zaprezentujemy je też podczas oficjalnego otwarcia Konsulatu Honorowego.

Zdjęcia na konkurs mogą przesyłać jedynie ich autorzy. Prace, które zostaną wykorzystane z naruszeniem praw autorskich, będą dyskwalifikowane.

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia.

Regulamin konkursu: http://www.swedenabroad.com/ImageVaultFiles/id_47405/cf_347/REGULAMIN_KONKURSU_FOTOGRAFICZNEGO_AMBASADY_SZWECJ.PDF

 

Źródło: Ambasada Szwecji w Warszawie (swedenabroad.com)
Fot: własność redakcji

2 0 1390 13 marca, 2017 Kultura i sztuka, News, Wydarzenia 13 marca, 2017

Dodaj komentarz

Popularne Newsy

Pomagamy

Aktualne i rzetelne informacje znajdą Państwa na łamach naszego serwisu Wirtualna Szwecja. Forum dyskusyjne, ogłoszenia oraz wszystko to co związane jest z życiem w Szwecji. Praca w Szwecji, życie w Szwecji, turystyka w Szwecji, pomoc w Szwecji to główne zagadnienia zawarte na łamach serwisu.

Zapraszamy do lektury!

WirtualnaSzwecja.pl
Portal Informacyjny dla Polaków w Szwecji
info@wirtualnaskandynawia.pl
obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.