Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Popularne Newsy

Nasze społeczności

Reklama

Video

Zaginął Michał Sech
Posted by

Zaginął Michał Sech

W Fredericia zaginął Michał Piotr Sech

Komunikat dotyczący osoby zaginionej poszukiwanej przez Fundację ITAKA

15 stycznia 2017r. w miejscowości Fredericia (Dania) zaginął Michał Piotr Sech. Ma 185 cm wzrostu i brązowe oczy. W dniu zaginięcia miał 28 lat. Ubiór w dniu zaginięcia: czarna koszulka z napisem „let it roll”, czarno-niebieska bluza, czarna kurtka, luźne niebieskie jeansy, ciemne sportowe buty, zielony pasek do spodni, niebieska czapka z daszkiem.

Ktokolwiek widział zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKACentrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem +48 22 654 70 70.

Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję.

Link do profilu osoby zaginionej: http://www.zaginieni.pl/jak-pomagamy/poszukiwanie-zaginionych/zagineli/profil-osoby/?o=20062

Informacje o wszystkich osobach zaginionych na www.zaginieni.pl.

1 0 1148 29 marca, 2017 News, Zdrowie 29 marca, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaSzwecja.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.